Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Pluszowego Misia

22-11-2022 14:40

W piątek 25 listopada w naszym Przedszkolu obchodzimy Dzień Pluszowego Misia,

zachęcamy do przyniesienia ze sobą ulubionego pluszaka.

W tym dniu nasze przedszkole odwiedzi Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej For You,
który poprowadzi edukacyjne Show dla wszystkich przedszkolaków.