Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Szanuj energię, chroń klimat"

27-01-2022 14:28

Nasze Przedszkole bierze udział w konkursie "Szanuj energię, chroń klimat"

Nasze Przedszkole po raz kolejny przystąpiło do konkursu „Szanuj energię, chroń klimat” w ramach XII edycji kampanii „Bielsko-Biała chroni klimat”.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konkursu w kategorii dla przedszkoli jest „Przybij piątkę Czerwonemu Kapturkowi”. Dzieci w kolejnych miesiącach będą realizować wyznaczone zadania o tematyce związanej z energią. Dowiedzą się o źródłach energii, sposobach jej oszczędzania, a także o tym co to jest ciepło systemowe. A przewodnikiem przedszkolaków będzie Czerwony Kapturek.

O szczegółach kampanii, działaniach miasta w dziedzinie ekologii i konkursie „PIĄTKA DLA EKOLOGII W BIELSKU-BIAŁEJ” można dowiedzieć się na stronach internetowych:

miastodobrejenergii.pl/

przybijpiatke.bielsko-biala.pl/

Smerfy zrealizowały I zadanie przygotowując plakat informacyjny: