Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WITAJCIE W PRZEDSZKOLU

01-09-2022 14:15

SERDECZNIE WITAMY

NASZYCH  PRZEDSZKOLAKÓW  

ORAZ  RODZICÓW

W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

           Wakacje dobiegły końca i od 1 września spotykamy się
w naszym Przedszkolu.

 Ufamy, że będzie to udany rok – obfitujący w wiele ciekawych wydarzeń.

Zapraszamy Rodziców do współpracy oraz aktywnego uczestniczenia w życiu naszego Przedszkola.

Życzymy wszystkim owocnego i radosnego roku szkolnego 2022/2023.